Spojitost autismu a očkování

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví Počet zobrazení:: 7186

Výzkum Jaquelyn McCandless, americké lékařky a vědkyně, která rozvinula svůj vlastní program léčby autismu:

„Jsem lékařka z jižní Kalifornie, mám diplom v oboru psychiatrie a neurologie. Jako odbornice se setkávám s neustále rostoucím počtem dětí trpících autismem, a mám obrovské množství klinických údajů, které naznačují, že bezpečnost vakcín vyžaduje mnohem důkladnější studie.

Na základě každodenní praxe jsem došla k závěru, že každé dítě, které bylo očkováno proti hepatitidě B při narození a pak bylo přeočkováno proti DTP, získalo nepřijatelnou úroveň neurotoxinu. To je příčinou, že se spustí řadu procesů, které poškodí mozek, střeva a imunitní systém.

Do té doby, než přijde čas, aby se daly očkovat proti MMR, je imunitní systém natolik oslaben, že u převážné většiny dětí začíná regres, který vyústí do poruchy autistického spektra. V důsledku nadměrného očkování je gastrointestinální trakt dětí natolik poškozen toxiny, a pak invazí patogenních mikroorganismů, že již není schopen trávit takové potraviny jako je mléko a pšenice. Tehdy začíná hladovění mozku, zastaví se jeho vývoj, dítě nemůže vnímat svět tak, jak je toho schopen mozek zdravého dítěte.


Doživotní náklady na vzdělávání a péči o děti s autismem činí 2.000.000 dolarů! A jen mezi žáky Kalifornie za méně než tři měsíce bylo odhaleno 700 nových případů autismu.

Myslím si, že prošetření očkování MMR mimo kontext celého programu očkování a jeho prohlášení za bezpečné, pouze otupí bdělost rodičů a výzkumných pracovníků a vystaví nebezpečí ještě větší množství dětí, zatímco se bude tato složitá situace řešit.“

Vakcína se může stát prostředkem hromadného ničení

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.