Vakcína se může stát prostředkem hromadného ničení

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví Počet zobrazení:: 4659

WHO a farmaceutické společnosti zvyšují svůj vliv na vlády a lidi. Prostřednictvím svých poboček, které se nacházejí ve všech zemích, WHO může přímo řídit výkonnou moc a instituce ochrany zdraví. Pouhá skutečnost, že vlády zrušily zodpovědnost farmaceutických společností za následky komplikací po očkování, říká hodně.

Někteří američtí lékaři jako Dr. Rebecca Carl poukazují na memorandum WHO z roku 1972. Je tam napsáno, jak zcela běžnou vakcínu lze přeměnit na prostředek hromadného ničení. Koná se to ve třech fázích.

 Imunoložka zažalovala WHO a firmu Baxter z genocidy národů za rozšíření ptačí chřipky očkováním

Exkluzivní a šokující rozhovor s bývalým ředitelem farmaceutické firmy o tom, jak se chovají k lidem

Firmy nabízejí rodičům peníze, když dají děti na pokusy

V první fázi se oslabuje imunitní systém. Ve druhé fázi podávají viry a patogeny. Ve třetí fázi se podávají pomocné látky (látka nebo soubor látek, který se používá k posílení imunitní odpovědi při podávání současně s imunogeny) s cílem aktivovat imunitní systém a vyvolat tzv. „cytokinovou bouři“.

Spuštění imunitního systému vyvolá velmi silný útok na viry, který člověka zabíjí. Pak člověk zemře ne kvůli samotné nemoci, ale kvůli vlastní imunitní reakci. Například, většina lidí neví, že nová vakcína proti prasečí chřipce obsahuje toxické látky jako je rtuť, nebezpečné pomocné látky a vodno/olejovou emulzi, kterou můžeme pojmenovat „skvalen“. 25% vojáků z USA a Velké Británie měli neurologické komplikace po očkování vakcínami, které obsahovaly „skvalen“. Ve vakcíně proti prasečí chřipce obsah „skvalenu“ je tisíckrát vyšší než ve vakcínách, které se podávaly vojákům v USA a Velké Británii.

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.