Zlatý věk: Proč mě trápila močová inkontinence čili únik moči

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví Počet zobrazení:: 4415

Uvádíme příklad toho, proč paní Barbora má diagnostikovanou močovou inkontinenci čili únik moči.

Život paní Barbory:

Mé dětství bylo zvláštní. Matka měla ráznou vojenskou výchovu a otec byl podivín. Rodiče si mysleli, že když mám střechu nad hlavou, teplo, jídlo a kde spát, tak si nemám na co stěžovat, mám přeci vše, co potřebuji. Z táty jsem měla stále divnější pocity. Má intuice nebyla mylná.

V mých šesti letech si poprvé vynutil, aby jsem ho sexuálně uspokojovala. Do týdne jsem to matce řekla, ale ta mi nevěřila. Dnes mám pocit, že spíše nechtěla vědět. Náš sexuální vztah trval asi do mých třinácti let. Nevím, co je to zažít první milování. Můj první byl totiž otec.

Po střední škole jsem ihned odešla z domova. Rok na to otec zemřel na infarkt. Necítila jsem, že mám i po jeho smrti klid, ale můj nový partner byl moc hezký a rychle jsem zapomněla. Skvělý plat, párty a kamarádi mi dávali smysl života. Jenže pět let na to, jsem si začala všímat, že neumím mužům říkat ne, a tak moji sexuální partneři se velmi rychle násobily.

Sedm let po mém divokém životě nacházím partnera. Je duchovně založený a cítím z něj klid. Působíme jako duchovní pár, cítím se konečně tak štastná! Naše krásné sdílení vydrželo rok a já přestávám mít chuť na sex. Ten rok musím dát z práce vypověď. Jsem každý měsíc nemocná. Stále jen spím a mám inkontinenci druhého stupně. Má krása jde dolů, přicházím totiž o své přední zuby.

Co jsem udělala špatně? Mám úžasného partnera a pomáhám lidem. Nechápu co je špatně! Po dvou letech stresu nalézám sama sebe a tak vyhledám alternativní pomoc. Dnes už vím, kde byla ta chyba a tak se měním.

Za poslední měsíce se učím:

- zpracovávám sexuální zněužívání
- dochází mi, proč jsem v mládí měla tolik sexuálních partnerů
- učím se říkat ne
- postupně se zbavuji nočních můr
- měsíc na to jsem se rozešla se svým partnerem
- nabírám odvahu a sebevědomí

Dnes je to rok, co jsem sama a pracuji na sobě. Má inkontinence slábne a už se nemusím tolik stydět. Chřipka mnou sice čas od času zamává, ale není v pravidelných měsíčních intervalech. Usla jsem na vavřínech a tak cítím, že to bude asi boj na dlouhou trať, ale vím jedno, že se z toho dostanu!

Zlatý věk: Duchovní klam

Zlatý věk: Nemoc začíná v duši a poté přejde do fyzického těla

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.