Trump varuje: očkování proti chřipce je největší „podvod“ v dějinách medicíny

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví Počet zobrazení:: 14606

Podle prezidenta Trumpa je očkování proti chřipce největším podvodem v dějinách medicíny, vytvořeným farmaceutickým průmyslem ve snaze vydělat na zranitelných lidech a udělat je nemocnými.

V rozhovoru s Opie a Anthonym v rádiu Sirius XM Trump zkritizoval očkování proti chřipce jako „totálně neúčinné“ a prohlásil, že sám se očkovat nikdy nedal.

„Já jsem se očkovat nikdy nedal. A proto jsem zatím nikdy neměl chřipku. Nelíbí se mi představa, že vám do těla vstříknou něco špatného. A to je v podstatě to, co dělají. A hlavně tohle (nejnovější vakcína proti chřipce) není velmi účinné již od začátku.

Mám přátele, kteří se svědomitě nechávají očkovat, a pak dostanou chřipku. Víte, pomáhá mi to v přemýšlení. Viděl jsem mnoho zpráv, že poslední očkování proti chřipce je prakticky zcela neúčinné.“

Trump má pravdu alespoň zčásti – očkování proti chřipce je plné „špatných věcí“, včetně formaldehydu a rtuti – dvou silných neurotoxinů (A co se týká toho, že se nikdy nedal očkovat… no, nikdy nelhal ani o ničem jiném, však?).

Vakcíny jsou lékem, kde nikdo nevyžaduje žádný vědecký důkaz o jeho bezpečnosti či účinnosti: Správa potravin a léčiv (FDA), Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a ani média.

Každý ví, že rtuť je toxická a neměla by se vstřikovat do lidského těla.

Proč pak výrobci rtuť neodstraní?

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.