Na smrtelné posteli tato žena varuje před zálibou, která ji pomalu zabíjela…

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví Počet zobrazení:: 19676

Příběh Ashley Tannerové je smutný příklad toho, jak důležité je zdraví a ne to, jak vypadáme. Přečtěte si příběh ženy, která teď varuje celý svět. Doufáme, že její příběh bude výstrahou pro všechny, kteří až nadměrně navštěvují solária. Sdílejte tento příběh.

...

Ashley navštěvovala solárium dlouhých 15 let. Neustále si opakovala: „Je mi jedno, jestli umřu. Musím být hezky opálená.“ Neměla ani nejmenší tušení, že osud si pro ni připravil tak dramatický scénář. Na soláriu byla závislá a zdálo se jí, že díky němu vypadá mladší.

Bohužel, ve věku 33 let jí diagnostikovali tu nejzávažnější formu rakoviny - melanom. Žena už měla metastázy po celém těle. Ashley s nemocí bojovala dlouhých 7 let a vyzkoušela všechny dostupné metody. Ve svých 40 letech se dozvěděla tu nejhorší možnou zprávu. Rakovina byla už v posledním stádiu. Ženě zůstávalo jen několik týdnů života. Ashley se však nevzdávala. Rozhodla se celému světu ukázat příčinu své nemoci. Zdraví je přece v životě člověka ta nejdůležitější věc a nikdy bychom ho neměli zanedbávat na úkor vzhledu.

Žena měla metastázy v lymfatických uzlinách a měla ochrnutou část obličeje. Asley zemřela v kruhu rodiny a přátel 15. března 2013. Před svou smrtí varovala ostatní lidi před nadměrným navštěvováním solária. UV záření je pro zdraví velmi nebezpečné. Na to nezapomínejte.

Zdroj: 1

Loading...

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.