10letá dívka řekla ne chemoterapii a vyléčila se přírodní medicínou

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví Počet zobrazení:: 15338

Začátkem října 2013 celá Amerika slyšela příběh Sarah Hershbergerové. Šlo o 10letou holčičku s leukémií (nyní je už zdravá), která byla násilím nucena do dvouročního nevyzkoušeného protokolu s experimentální chemoterapií v Akronské dětské nemocnici.

Rodiče s tím nesouhlasili, tak nemocnice podala soudní návrh na zbavení rodičovství otce i matky.

Soud nakonec vydal rozhodnutí o svěření děvčátka do péče nemocnice delegované právní zástupkyni Marii Schimerové. Ta se měla postarat o to, aby se holčička podrobila nemocnicí navrhovaným procedurám.

Avšak před samotným rozhodnutím soudu se rodičům s dcerkou podařilo uprchnout mimo USA, kde se následně svěřili do péče lékařů upřednostňující přírodní přístup léčby rakoviny. Rodiče děvčátka potvrdili, že jejich dcerka se po absolvování přírodní terapie z leukémie plně vyléčila.

Kriminální řízení ze strany nemocnice

Rodině Hershbergerových nebylo nikdy řečeno, že v rámci nemocnicí navrhované léčby se jejich dcerka měla zúčastnit studie, při které měly být použity nikdy neověřené chemikálie.

Dále uvádějí:

Nemocnice nikdy nezískala náš podpis pro sérii odlišných chemikálií a na souhlas s jejich aplikací si vyžádaly jen podpis nezletilého dítěte. Nikdy jsme nebyli seznámeni s potenciálními vážnými vedlejšími účinky navrhovaného protokolu. A k tomu všemu nemocnice nezákonně poskytla naše osobní údaje médiím, v rozporu se zákony o ochraně soukromí.

Nemocnice tvrdila, že bez jejich léčby Sarah do několika měsíců zemře. Biskup Isaac Keim, uvádí, že nemocnice v Akronu i jemu řekla totéž v minulém roce, kdy mu diagnostikovali rakovinu. On však chemoterapii odmítl a vyléčil se přírodní léčbou. Dnes se cítí skvěle.

Kromě toho také zná mnoho dalších lidí, kteří jsou zdraví a žijí dlouhá léta po tom, jak jim bylo nemocnicí tvrzeno, že pokud neakceptují jejich doporučenou léčbu chemoterapií, tak do pár měsíců zemřou.

[zdroj]

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.