Trumpův dopis Putinovi naznačuje, že člen nejvyššího soudu USA byl zavražděn
Alarmující důvěrná zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu vydaná dnes Presidentským úřadem (OP) ukazuje, že v nejvyšším vedení Ruska panuje nyní vřava, poté, když byl doručen soukromý dopis od amerického presidentského kandidáta Donalda Trumpa, adresovaný presidentu Putinovi, v němž, jak se zdá, americký miliardář přepověděl smrt nejvyššího amerického soudce Antonina Scalii, a naznačil, že tato smrt může být politicky motivovanou vraždou.
Podle této zprávy obdržela 12. února Stálá mise Ruské federace v OSN, sídlící v New Yorku, „komunikační balíček“ „doručený ručně“ od Trumpovy organizace, obsahující soukromý dopis od Donalda Trumpa pro presidenta Putina, s žádostí o okamžité „bezpečné předání“ ruskému vůdci do Moskvy.
Ačkoliv se president Putin nikdy nesetkal s Donaldem Trumpem osobně, již dříve pochválil amerického miliardáře slovy „chytrý a talentovaný“, z důvodu Trumpovy zjevné nechuti k dalšímu zapojení USA do válek – a protože Trump znal, stejně jako všichni vrcholní titáni byznysu, správný „protokol/proceduru“ k zaslání přímé bezpečné komunikace do Kremlu, jeho dopis byl presidentu Putinovi doručen.
Hlavním obsahem dopisu Donalda Trumpa presidentu Putinovi byly dle zprávy jeho obavy týkající se nadcházející schůzky Vojensko-průmyslové komise 12. února v Kremlu, kde měly být zhodnoceny výsledky obranného programu a prodiskutovány vyhlídky na budoucí rozvoj obranného průmyslu Ruské federace – celkem běžná schůze, která se dostala do popředí globální pozornosti, když první ministr Medveděv hodinu před schůzí řekl německým reportérům, že světové mocnosti musejí donutit všechny strany usednout k jednacímu stolu a „nezačínat na Zemi další válku“.
Jelikož však západní propagandistická média překroutila jeho slova a řekla, že premiér Medveděv hrozil třetí světovou válkou, Donald Trump ve svém dopise presidentu Putinovi „vyzýval ruské vedení ke klidu“ a vysvětlil své osobní názory na současnou presidentskou kampaň, v níž dle své předpovědi zvítězí – a řekl presidentu Putinovi, že až se stane presidentem, bude to nová éra „míru a prosperity“ jak pro Rusko, tak pro Ameriku.
Avšak zpráva stroze poznamenává, že Trump při vysvětlování a „ukazování/dokazování“ své soukromé analýzy, proč se stane příštím americkým presidentem, rovněž vyjádřil „vážné obavy“ ohledně současné presidentské struktury, a zejména z rodiny Bushů, která, jak varoval, by se mohla pokusit uškodit jemu nebo jeho podporovatelům, až se jeho vítězství stane realitou a faktem.
Zpráva uvádí i to, že přestože Donald Trump v minulosti prokazoval „kontroverzní/konspirační“ tendence (jako například jeho stanovisko, že president Obama není rodilý americký občan), jeho argumentace ohledně „vážných obav“ v tomto dopise si zaslouží, aby byla dále zkoumána.
Dle zprávy Donald Trump v dopise zejména uvádí, že jeho „hlavní protivník“ Jeb Bush pochází z rodiny, jejíž bohatství bylo vytvořeno před a během druhé světové války, kdy jejich rodinný patriarcha Prescott Bush tajně spolupracoval na financování německého nacistického režimu Adolfa Hitlera.
Ohledně bohatství, které získala rodina Bushů při financování Hitlera Donald Trump v dopise dále zmínil, že syn Prescotta Bushe, George H. W. Bush,se dostal do řad tajných amerických elitních rodin prostřednictvím svého spojení s CIA – a že George H. W. Bush byl přímo zapojen, možná i jako velitel, do spiknutí k vraždě presidenta Johna Kennedyho 22. listopadu 1963.
Ještě závažnější je dle zprávy to, že Donald Trump ve své dopise dále prohlašuje, že odměnou danou Georgu H. W. Bushovi za vedení vraždy presidenta Kennedyho byla pozice ředitele CIA, daná mu v roce 1976 presidentem Geraldem Fordem – který sám byl jedním z hlavních spiklenců a jedním z těch, kteří kryli vraždu presidenta Kennedyho materiálem známým nyní jako Zpráva Warrenovy komise.
Donald Trump v dopise dále vysvětluje, že George H. W. Bush jako ředitel CIA pomohl ustanovit zahraniční Banku kreditů a mezinárodního obchodu (BCCI), která řídí finance nejčernějších amerických operací – včetně financování Osamy bin Ladena a rodiny bin Ladenů, která zaplatila přímo rodině Bushů milióny dolarů.
Poté, co se George H. W. Bush stal ještě bohatším díky miliónům dolarů od rodiny bin Ladenů, pokusil se v roce 1980 stát americkým presidentem, avšak byl poražen Ronaldem Reaganem; ten byl ani ne tři měsíce po nástupu do úřadu v březnu 1981 téměř zavražděn, když ho postřelil John Hinckley, duševně chorý syn bývalého obchodního partnera George H. W. Bushe.
I když nahromaděné důkazy proti rodině Bushů, vzbuzující „vážné obavy“ Donalda Trumpa, jsou prima facie (založeny na prvním dojmu), přesto v závěru dopisu presidentu Putinovi Donald Trump praví, že jeho život může být jimi ohrožen: „Jedno vám mohu slíbit: NIKDY nebudu mít s vámi schůzku v Texasu. Ani jeden z nás by nemusel z ní vyjít živý!“
Mělo toto prohlášení Donalda Trumpa být vyjádřením „černého humoru“? To není jasné, a bez dalších vysvětlení to ani nelze zjistit – ale zato je známo, že za méně než 24 hodin po doručení Trumpova dopisu presidentu Putinovi se americká presidentská kampaň ocitla v chaosu a zmatku poté, co náhle a neočekávaně zemřel člen amerického Nejvyššiho soudu Antonin Scalia … a to v Texasu.
Komentáře: