Kariéra u Bilderbergů. Proč deníky mlčí? Seznam povýšených a o čem se nemluví...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 7795

Vrcholné zasedání mocných G7-Show je v médiích široce zastoupeno. Avšak o setkání Bilderbergů od 7.6. do 14.6. ani slova. Proč deníky mlčí? Kdo jel v posledních dnech po dálnici Mnichov-Garmisch pravděpodobně nevěřil svým očím: stovky ultramoderních zásahových vozů policie v kolonách po deseti až dvaceti vozidlech projížděly v obou směrech.

Méně viditelná, než tato masivní nasazení, byla bezpečnostní opatření, která se realizují na německo-rakouském hraničním území již více než rok. Tisíce úředníků a stavebních dělníků bylo zaměstnáno zkoumáním terénu a případným předěláním a vylepšením zabezpečení.

Podle zpráv médií slouží tato opatření, stejně jako masivní nasazení bezpečnostních sil, k zajištění bezpečnosti vysoce postavených státních a vládních představitelů, kteří se sejdou na zámku Elmau na summitu G7 od 7.6.2015 - během dvoudenní akce bude na místě asi 17.000 členů pořádkové policie; Sdružení daňových poplatníků odhaduje s tím související náklady na úkor veřejnosti na více než 360 milionů eur.

Že se jedná výhradně o G7, je jen polovina pravdy. Bezprostředně po schůzce G7 se setkají Bilderbergové na své výroční konferenci, jen pár kilometrů odtud, tentokrát v Telfs-Buchen v Tirolsku. O tomto elitním setkání vlivných lidí z oblasti politické, vojenské, vysokých financí, obchodu, médií a aristokracie v mainstreamových médiích nejsou žádné zprávy - i když mediální tvůrci, jako je Matthias Döpfner z nakladatelství Springer, Hubert Burda a Josef Joffe z „Zeit“ (dříve Süddeutsche Zeitung) byli hosty konference Bilderberg již dříve. Stejně jako všichni ostatní účastníci se zavázali k naprostému mlčení.

Právě tato mlčenlivost o jejich schůzkách, které se konají od roku 1954 na základě iniciativy Prince Bernharda z Nizozemska, dala Bilderbergům pověst „tajné světové vlády„. Kdo by pochyboval při pohledu na seznam účastníků, že se jedná o něco víc, než o setkání starých pánů. Abychom jmenovali alespoň některé: David Rockefeller, Eric Schmidt (Google), Henry Kissinger, Josef Ackermann, Bill Gates, Jürgen Schrempp (DaimlerCrysler), José Manuel Barroso, David Petraeus (CIA), královna Beatrix z Nizozemska...

Skutečně zvláštní je shoda v účasti na konferenci a kariéře mnohých politiků a vlády.

Výběr z přehledu:

  • Christine Lagarde, účast 2013, potom šéfka IWF
  • Herman van Rompuy, účast 2009, potom prezident Rady Evropy.
  • Barack Obama, účast 2008, potom US-prezident;
  • Bill Clinton, účast 1991, potom US-prezident;
  • Jean-Claude Trichet, účast 2003, potom prezident Europské centrální banky;
  • José Manuel Barroso, účast 2003 prezident Europské komise;
  • Tony Blair, účast 1993, potom předseda Labour-party und britský ministerský předseda;
  • Margaret Thatcher, účast 1977, potom britská ministerská předsedkyně;
  • Helmut Kohl, účast 1982, potom německý spolkový kancléř;
  • Helmut Schmidt, účast 1973, potom německý spolkový kancléř;

Gerhard Schröder a Angela Merkelová, účast 2005, poté vyslovena nedůvěra Schröderovi a nová německá kancléřka Merkelová.

Ten kdo je zaskočen a klade si otázku, zda – jak je stanoveno v článku 20 německé ústavy – ve skutečnosti veškerá státní moc vychází z lidu, a kdo hledá transparentnost v této věci, ten může sledovat protestní výzvy našich rakouských sousedů. Kdo chce věřit na setkání starých pánů, ten může klidně dál spát.

Zdroj: [1][2]

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.