7 cvičení japonského léčitele, které jsou s vaším tělem schopny učinit zázraky. Pomůžou ihned

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Nie tak dávno som narazila na knihu japonského liečiteľa „Systém zdravia Katsudzo Nishi“. Moju pozornosť si získala hlavne tým, že nebola napísaná niekde na pustatine ale zakladala sa na vlastnej skúsenosti autora. Vo veku 20 rokov Japoncovi diagnostikovali smrteľnú chorobu a predpovedali skorú smrť. Ale on sa nevzdal a pokračoval v boji o život. Podarilo sa mu to, sám sa uzdravil a prežil dlhý a plodný život.

Jedno z nejzávažnějších infekčních onemocnění se vrací. Rozeznejte příznaky včas

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Dítě nemůžeme ochránit před všemi infekcemi. Stačí, že je nemocné jedno dítě a příznaky nemoci se rychle objeví i u jiných dětí.

Nebezpečné jsou zejména dětské infekce, například spála. Je důležité rozeznat příznaky včas. Odborníci tvrdí, že případů spály u dětí přibývá.

Dojemné video, obletělo celý svět. 83letý muž pevně drží svou jedinou jistotu poté, co jeho dům shořel

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Pro staří lidi jsou jediným společníkem jejich mazlíčci. Věrný pes nebo kočka znamenají pro člověka mnohem víc než všechny peníze světa… 83letý dědeček ze západní části Turecka a jeho žena vědí, jak silná dokáže být láska člověka ke zvířeti. Udělali všechno pro to, aby vysvobodili svou milovanou kočku z hořícího domu.

Glyfosát by se měl ideálně používat v protiatomovém obleku, varuje český profesor

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Glyfosát je i v balené vodě. Zahrádkářům by tato látka neměla přijít do ruky vůbec, říká profesor Pavel Drašar z Ústavu chemie přírodních látek VŠCHT v Praze. Tento herbicid by se prý měl ideálně používat v protiatomovém obleku. Evropská unie nicméně na konci minulého roku prodloužila licenci na prodej glyfosátu na dalších pět let.

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.