VIDEO: Nejlepší záznam UFO za rok 2012

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 7684

Na každoročním ,,Sympóziu MUFON 2013“, pořádaném jednou z největších sítí zkoumání UFO, MUFON, byla médiím předána tisková zpráva nastiňující 10 nejlepších případů UFO za rok 2012, jak je určila jejich nově zformovaná vědecká rada pro posuzování.

Vědcům z této rady MUFON předsedá jejich ředitel Robert Powell. Skládá se z vědců s titulem v oboru fyziky, chemie, geologie či z elektroinženýrů.

Členové rady mají zkušenosti s prací s NASA a pro Lawrence Livermore National Laboratory a s mnoha dalšími vedoucími společnostmi špičkové technologie - jako jsou Lockheed Martin a Northrop Grumman.

Mezi těmito 10 případy se nachází jedno fascinující video UFO, které se odehrálo v Ball Ground, Georgia, ve městě asi 130 km severně od Atlanty. Svědkyně napsala: ,,Viděli jsme nějaký objekt ve tvaru černého ptáka, nevydával zvuk, jen blikající světla na obloze.“

Vědecká rada MUFON souhlasila, že objekt nevypadá, že by měl blikající světla po svém obvodu. Popisovali objekt jako kruhový a říkají, že objekt na videu musí být identifikován a je v současné době studován. Pozorování trvalo asi 30 minut a ve zprávě byly obsaženy 3 videozáznamy, které svědkyně udělala mobilním telefonem.

Svědkyně říká, že byli na příjezdové cestě spolu se dvěma dětmi a jejím nejlepším přítelem, když jedna z jejích dcer spatřila nějaký velký černý objekt nad stromořadím přes ulici. Řekla, že objekt se pomalu pohyboval směrem k nim. Objekt popisovala jako „tmavý, černý objekt s něčím, co vypadalo jako zakřivená křídla na každé straně.“

Doslovně uvedla:

„Pozorovali jsme, jak to pomalu stoupá, dokud se to nedostalo do výšky, ve které se pohybují dopravní letadla. Byly slabé mraky vysoko na obloze a nakonec ten objekt do nich vystoupal a zmizel…..“

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.