David Duke: Sionismus je nástupcem bolševismu

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 3761

Sionismus se ideologicky a politicky snaží dokončit snahu bolševismu a jejich společným cílem je doslova zničit Západní civilizaci ve všech jejích projevech.

Tvrdí to David Duke, kontroverzní politický aktivista, pro mnohé rasista, který se snaží o udržení a zachování tradic a kultury evropských přistěhovalců v USA.

Začíná prohlášením Winstona Churchilla, který ve své eseji "Sionismus vs. Bolševismus: boj o duši židovského národa" prohlásil, že bolševismus politicky i ideologicky držel za vlasy ruský národ, který pomalu vedl do jatek, kde za 5 let ztratilo život více než 10 milionů nevinných rolníků.

Bolševismus se rychle jako lesní požár šířil zeměmi jako jsou Čína, či Vietnam. Dokonce i Viktor Serge, který byl v roce 1912 odsouzen za terorismus, přiznal, že v té době byl bolševismus v celé Asii velmi rozšířený. Věřil myšlence, že evropská společnost by mohla povznést díky myšlenkám komunismu a dostat se zpod vlivu kapitalismu.

Tato "myšlenka" skončila jako pravděpodobně největší zločin proti lidskosti v historii: bolševismus ve své podobě má na svědomí masovou vraždu s více než 90 miliony mrtvých na svém kontě. Co v případě vraždy udělá policista? Začne vyšetřovat všechny okolnosti vraždy a zjistí co může o pozadí činu a jeho aktérech, dokonce někdy jde hlouběji a zajímá se o jejich původ, etnicitu a náboženské vyznání.

Reagan měl pravdu v tom, že Sovětský svaz byl ohniskem zla v moderním světě, který se snažil ovládnout všechny národy na Zemi, ale nikdy nezmínil, že tento agresivní systém řídili bolševici, kteří jsou představiteli židovského revolučního hnutí a které se snaží o zničení západní civilizace.

Předními řídícími osobnostmi bolševismu v Sovětském svazu byly velmi dlouhou dobu Židé. Jako příklad mohu zmínit, že velitelem Rudé armády byl Trockij, na čele Všeruského centrální výkonné komise Sverdlov, hlavou Kominterny Zinoviev, komunistického svazu mládeže Oskar Ryvkin, později Lazar Shatskin.

V roce 1918 Trockij s pomocí Sklianskiho a Sverdlova vytvořil Rudou armádu. Židovské jednotky v ní byly velmi početné. Některé jednotky byly složeny výhradně ze Židů jako například brigáda pod velením Josepha Formana. Počet židovských důstojníků rostl i dlouho po občanské válce.

Bolševismus nikdy skutečně nezmizel. Přetrval ve dvou ideologiích: sionismu a neokonzervativizmu. Obě jsou ve své ideologii téměř nerozeznatelné od bolševismu a jejich společným cílem je zničit Západní kulturu.

Bolševismus byl hrozný a masová hysterie napomohla k tomu, že jeho důsledky v reálném čase byly těžko postřehnutelné. Dnes jsou sionistické zvěrstva viditelné všude a každým, ale absolutní většina politiků má strach vystoupit proti němu otevřeně, uvádí server Veterans Today.

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.