Přichází z budoucnosti a má pro nás varování. Cestovatel v čase z roku 2028 o tom, co má nastat...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Kontroverzní realita Počet zobrazení:: 29388

Muž jménem Noah tvrdí, že je cestovatel v čase. Přichází z roku 2028 a má pro nás děsivé varování.

V prazvláštním videu, které na Youtube publikoval kanál Paranormal Elite, Noah prezentuje, jak riskuje svůj život tím, že se nám rozhodl vyzradit děsivé tajemství budoucnosti.

Ve videu vehementně tvrdí, že Trump bude znovu zvolen v roce 2020, což pobouří většinu světa a polovinu Ameriky. Umělá inteligence se prý ujme moci, to však u všech varováních od Elona Muska není žádným překvapením.

Noahovým vysvětlením je údajný fakt, že přístroje v podobě Google brýlí ovládnou planetu. Noah by měl mít podle všeho 50 let a trpět depresí a anorexií, ovšem spolkl pilulku, který snížila jeho věk o 25 let.

Následně cestoval v čase do roku 2017. Tvrdí, že už od roku 2021 budou přísně tajné organizace používat cestování v čase a od roku 2028 bude tato možnost otevřená veřejnosti.

Podle Noaha budou mít od roku 2021 elektrická auta dojezd téměř 1000 kilometrů a my bychom měli investovat více peněz do obnovitelných zdrojů.

Kanál Paranormal Elite měl Noahovi věnovat 700 dolarů, aby se rychleji dokázal adaptovat do roku 2017. A možná to byla částka slíbena za jeho herecký výkon. Kdo ví.

Co si o jeho výpovědi myslíte?

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.